KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14077110
nr 1407 7110
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Blandteknik, Komposition. Signerad a tergo. Mixed media på duk, akryl/epoxy. 18x12 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
måndag 5 juli 2021
kl 20:52:48
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson